koloryzacja włosów / dekoloryzacja

Farbowanie włosów jest jedną z najpopularniejszych usług wykonywanych w salonach fryzjerskich. Kolor włosów dobrze dobrany do naszej osobowości może dodać nam pewności siebie i energii. Niezależnie do tego, czy jest to kolor pełny, wyrazisty czy delikatny i subtelny, daje on „nowe życie” włosom, wydobywa zalety twarzy lub tuszuje cechy przez nas nielubiane. Koloryzacja włosów wykonywana jest przez nas profesjonalnymi farbami marki Kemon i Montibello

koloryzacja klasyczna

To farbowanie włosów na jeden wybrany kolor. Pozwala na całkowitą zmianę imagu i pomaga ukryć siwe włosy. Decydując się na nowy kolor, musisz zwrócić uwagę, na to żeby barwa włosów harmonizowała z odcieniem karnacji i oprawy oczu. Większość Polek należy do typu zimy lub lata – czyli mają zimny typ urody i powinny wybierać kolory włosów o chłodnym odcieniu. Poproś fryzjera o pomoc w wyborze odpowiedniego koloru.  Nie kieruj się tym co zobaczysz na zdjęciu w prasie lub u swojej koleżanki, łatwo w taki sposób dokonać złego wyboru. Pamiętaj, że jeśli marzysz o kolorze jaśniejszym niż Twój naturalny, konieczne będzie rozjaśnienie włosów przed nałożeniem wybranej farby. Do ceny usługi trzeba doliczyć koszt strzyżenia lub modelowania.

farbowanie włosów z refleksami

To usługa skierowana do kobiet, które poszukują bardziej wyrafinowanego rozwiązania niż klasyczna koloryzacja. Wybrany kolor zostaje wzbogacony lśniącymi refleksami co pozwala na podkreślenie objętości włosów lub na rozjaśnienie włosów wokół twarzy i jej efektowne rozświetlenie. Refleksy mogą również dać najmodniejszy obecnie efekt „ombre hair”.  Techniki stosowane w "Studio Aneta" gwarantują perfekcyjny efekt. Do ceny usługi trzeba doliczyć koszt strzyżenia lub modelowania.

dekoloryzacja

Jest to usługa wykonywana w przypadku radykalnej zmiany koloru. Fryzjer zależnie od stanu włosów wybiera odpowiedni produkt do dekoloryzacji. Produkt do dekoloryzacji pozostaje na włosach przez czas określony przez fryzjera w zależności od pożądanego efektu, po czym zostaje spłukany. Włosy zostają dokładnie umyte szamponem pielęgnacyjnym. Po tej usłudze konieczne jest nałożenie wybranej farby.

Stat4u