Dlaczego Studio Aneta?

"Studio Aneta" - to ekskluzywnyny salon fryzjerski, znajdujący się w Sulechowie, przy ul.Słonecznej 15
W idealnie zaprojektowanym wnęterzu o powierzchni 190 m2  mieści się 8 stanowisk oraz 3  myjnie fryzjerskie wyposażone w fotele z masażem. W oddzielnym pomieszczeniu ma siedzibę salon kosmetyczny Atelier Urody i Masażu.
 
Relaks i wygoda
Dokładamy wszelkich starań, aby wizyta w "Studio Aneta" była czasem spędzonym przyjemnie. W eleganckim wnętrzu urządzonym w stylu galmor można przejrzeć prasę, posłuchać muzyki lub po prostu porozmawiać i napić się przepysznej kawy z ekspresu. Podczas zabiegu mycia głowy wykonywany jest masaż shiatsu.
W salonie dostępna jest bezprzewodowa sieć WiFi, a przed budynkiem znajduje się wygodny parking dla naszych Klientów.
 
Doświadczenie rodzi zaufanie
Każdy z naszych Klientów jest inny i ma inne potrzeby. To właśnie doświadczenie zdobywane latami sprawia, że rozumiemy naszych Klientów, a jednocześnie codziennie uczymy się na nowo aby sprostać ich oczekiwaniom. Doświadczenie i zrozumienie są dla nas jak słowa klucze. Dzięki temu nasi Klienci darzą nas zaufaniem. Dziękujemy !

Co oferujemy?

  • Strzyżenie i modelowanie damskie
  • Strzyżenie i modelowanie męskie
  • Koloryzacja
  • Pielęgnacja
  • Stylizacje ślubne
  • Keratynowe prostowanie
  • Doczepianie włosów
  • i nie tylko...
Zobacz szczegóły

Studio Aneta

Salon został stworzony dla osób świadomych swoich potrzeb i pragnących kreować swój wizerunek pod okiem najlepszych stylistów fryzur.
Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług.

Pasja

Stawiamy na ludzi z pasją, którzy potrafią dążyć do wyznaczonego celu. Ludzi, którzy mają ambicję stawać się coraz lepszymi, nie boją się krytyki i potrafią wyciągać wnioski z popełnionych błędów. Ludzi, którzy są uczciwi wobec siebie i swoich klientów.

Kreatywność

Chcemy, aby fryzury naszego autorstwa nie tylko podkreślały urodę, ale przede wszystkim odzwierciedlały charakter. Aby nasi klienci dobrze w nich wyglądali, ale również świetnie się w nich czuli.

Rozwój

Styliści "Studia Aneta" to elitarna grupa. Żeby stać się jej członkiem, fryzjerzy przechodzą specjalistyczne szkolenia W ten sposób jesteśmy na bieżąco z trendami światowej mody w zakresie stylizacji włosów i znamy obowiązujące na świecie tendencje.
190 m2 powierzchni

Realizacje

Wyróżnia nas duża wyobraźnia, kreatywność oraz umiejętność słuchania potrzeb naszych Klientów, dlatego jesteśmy w stanie doradzić Tobie stylizację, która nie tylko zapewni świetny wygląd, ale przede wszystkim niesamowite samopoczucie ! W galerii zamieściliśmy przykładowe zdjęcia niektórych stylizacji.

Zobacz szczegóły
Stat4u