Styliści

Przekraczając próg naszych salonów klienci mają pewność, że znajdą się w rękach profesjonalistów. Nasi pracownicy z jednakową precyzją podchodzą do każdego klienta. To fryzjerzy z powołania, którzy kochają swoja pracę i wkładają w nią serce.

Aneta Skałecka - Peichert
Master Stylist

Aneta Skałecka - Peichert

Właścicielka i szefowa "Studio Aneta" jest stylistką z bogatym doświadczeniem zawodowym. Już jako uczennica była nagradzana w konkursach fryzjerskich.
Od 1996 r. z sukcesami rozpoczęła własną działalność otwierając salon w Sulechowie, a od 2000 r. w Świebodzinie. Przez ten czas wykształciła wielu młodych adeptów zawodu. Od 2011 roku promuje własną jakość pod nazwą "Studio Aneta" . Współpracuje z wieloma liczącymi się markami: Davines , Kemon , Pure Haircare Polska , Nature Eva Professional Hair Products , Lisap Italia , Alfaparf Milano
Dzięki temu jest zapraszana na wiele szkoleń i pokazów zarówno w kraju jak i za granicą. Od 2018 r. jest Ambasadorem Koloru marki Davines. Ta relacja zaowocowała uczestnictwem w sesjach fotograficznych magazynów modowych Harper's Bazaar i FASHION Magazine

Jej mottem jest ciągłe samodoskonalenie i podążanie za najnowszymi trendami.

Adrianna Katarzyna Krajniak
Stylist

Adrianna Katarzyna Krajniak

"Studio Aneta" od 2011 roku. Pierwsze kroki w zawodzie stawiała w naszym salonie, a po zakończeniu nauki pozostała w zespole. Perfekcjonistka w każdym calu. Uwielbia zabawę kolorami, a liczne grono wiernych klientek świadczy o tym, że robi to po mistrzowsku. Precyzyjne strzyżenie to kolejna dziedzina, w której Adrianna czuje się wyśmienicie. Spore doświadczenie i nieustanna edukacja sprawia, że fryzury damskie i męskie wykonane są w sposób doskonały.
Adrianna uczestniczyła w wielu szkoleniach organizowanych przez marki Kemon i Davines Polska, Sustainable Beauty. Nieobce są jej techniki zagęszczania i przedłużania włosów.

Jej mottem życiowym jest : „Doceniaj to, co masz. Walcz o to, czego pragniesz. ”

Karolina Bodzioch
Stylist

Karolina Bodzioch

"Studio Aneta" od 2013 roku. Nasza kolejna stylistka, która po zakończeniu nauki postanowiła przyłączyć się do zespołu.
Wielkim atutem Karoliny jest spokój i skupienie, dzięki czemu kolor i kształt fryzury są przemyślane i optymalnie dobrane.
Podobnie jak cały team „Studio Aneta” uczestniczyła w wielu szkoleniach organizowanych przez marki Kemon i Davines Polska, Sustainable Beauty. Dodatkowo Karolina jest absolwentką warsztatów i 3 modułowego kursu barberskiego w Academy of Art and Knowledge.

Jej mottem życiowym jest : „Wszystko można zdobyć dzięki pracy, wytrwałości i szczerości.”

Karolina Gwardzińska
Stylist

Karolina Gwardzińska

"Studio Aneta" od 2014 roku. Karolina to następna stylistka, która po ukończeniu nauki wzmocniła nasz team.
Jest osobą bardzo ambitną, co sprawia, że uwielbia uczyć się od najlepszych. Z sukcesami lokuje zdobytą wiedzę we własnych inspiracjach i w wielu dziedzinach odnosi sukcesy. Uczestniczyła w szkoleniach organizowanych przez marki Kemon i Davines Polska, Sustainable Beauty Oprócz standardowych usług koloryzacji i strzyżeń Karolina specjalizuje się w zagęszczaniu i przedłużaniu włosów oraz nanoplastii.

Jej mottem życiowym jest : „Sukces jest sumą małych wysiłków powtarzanych dzień po dniu.”

Sandra Sita
Stylist

Sandra Sita

"Studio Aneta" od 2016 roku. Sandra dołączyła do zespołu po zaliczeniu egzaminu czeladniczego. Mimo że pierwsze kroki stawiała w innym miejscu, bardzo szybko dopasowała się do naszej drużyny. Początkowo jako junior stylist asystowała w zabiegach koloryzacji i pielęgnacji. Obecnie, dzięki swej pracowitości jest samodzielną fryzjerką, która powoli, ale skutecznie powiększa grono swoich wiernych klientów.
Sandra, podobnie jak pozostali pracownicy uczestniczyła w szkoleniach organizowanych przez marki Kemon i Davines Polska, Sustainable Beauty. Posiada też wiedzę na temat zagęszczania i przedłużania włosów oraz nanoplastii.

Jej motto życiowe brzmi: „Szczęśliwym nie jest ten, kto ma wszystko. Szczęśliwym jest ten, kto potrafi docenić to, co ma.”

Weronika Madajewska
Junior stylist

Weronika Madajewska

Weronika dołączyła do teamu "Studio Aneta" w 2019 roku i bardzo szybko zaaklimatyzowała się w naszym zespole. Pogodna, uśmiechnięta, błyskawicznie nawiązuje kontakt z ludźmi. Jej specjalnością są męskie strzyżenia i stylizacje, a duża grupa wiernych Klientów potwierdza, że jest w tej dziedzinie prawdziwą mistrzynią.
Weronika ciągle się rozwija a dzięki uczestnictwu w licznych szkoleniach organizowanych przez marki Kemon i Davines Polska, Sustainable Beauty jest już samodzielną stylistką. Chętnie miesza i łączy kolory, a jej przemyślane propozycje są uwielbiane przez Klientki.

Jej mottem życiowym jest : „Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast kiepską kopią kogoś innego.”

Oksana Boiko
Junior stylist

Oksana Boiko

Oksana przyjechała do nas z Ukrainy  i od niedawna objęła stanowisko stylistki w "Studio Aneta"
Oksana ma osiemnastoletnie doświadczenie w branży fryzjerskiej. W tym czasie nie tylko doskonaliła swoje umiejętności ale również z sukcesami startowała w konkursach. Jej zdaniem włosy są najważniejszą częścią wizerunku, a koloryzacja i stylizacja pozwalają na wydobycie i podkreślenie piękna klientki. Oksana przywiązuje niezwykłą wagę do detali, fascynuje ją gra kolorów a kolejnym atutem są mistrzowskie upięcia.
Stat4u