keratynowe prostowanie włosów

Jeśli marzysz o gładkich lśniących włosach, myślisz o zmianie wizerunku ta oferta jest idealna dla Ciebie.

Profesjonalna Kuracja Keratynowa to zaawansowana terapia, która przemieni nawet bardzo zniszczone włosy w proste, gładkie i lśniące. 
Terapia jest oparta na zastosowaniu keratyny jako głównego i najskuteczniejszego składnika. Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy przeznaczony jest do włosów kręconych, puszących się oraz do głębokiej odbudowy włosów osłabionych lub wręcz zniszczonych.
Jeśli Twoje włosy puszą się są trudne do ułożenia lub są zniszczone koloryzacją lub rozjaśnianiem, zabieg ten jest właśnie dla Ciebie, efektem będą naturalnie zdrowe, lśniące i proste włosy nawet przez 4 miesiące 
Zabieg trwałego keratynowego prostowania włosów i ich odbudowy może być wykonywany na wszelkich rodzajach włosów niezależnie od ich stanu, po keratynowej kuracji stają się one zadbane, zdrowe i błyszczące. Można wykonywać go na włosach koloryzowanych i rozjaśnianych. Im bardziej włosy osłabione czy wręcz zniszczone, tym bardziej widoczny efekt i tym dłużej się utrzymuje. 
Kuracja polega na wprasowaniu keratyny do struktury włosa, tak aby wszelkie ubytki zostały wypełnione.

Dzięki naszej ofercie zmienisz swój image. Jeśli chciałaś zmienić coś w swoim wyglądzie, a nie wiedziałaś co, umów się już teraz na Keratynowe Prostowanie Włosów, a zadziwisz znajomych i rodzinę swoim świeżym, promiennym wyglądem.Twoja twarz nabierze intrygująco eleganckiego stylu.

Stat4u